O nas

Najwyższa jakość informacji w naszym serwisie jest efektem pracy zespołu, który dba o to, by ułatwić każdemu entuzjaście zakupów on-line znalezienie odpowiedniego produktu w jak najkorzystniejszej cenie. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy niejednokrotnie poświęcali swój cenny czas poszukując najkorzystniejszych ofert w trakcie zakupów internetowych. Pracując w firmie Prisjakt mamy szansę, by w pełni świadomie pomóc innym zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Próg naszego krakowskiego biura przekraczają każdego dnia (z wyjątkiem weekendów) młodzi ludzie, którzy następnie zajmując stanowiska rozpoczynają swoją misję. To, czym w głównej mierze się zajmujemy nazywane jest indeksowaniem. Każdy z pracowników odpowiedzialny jest za konkretne kategorie produktów, w ramach których dba o to, by żądny udanych zakupów klient znajdujący się po „drugiej stronie internetu” miał w czym wybierać i ostatecznie – by był z tych wyborów zadowolony. Oprócz samego indeksowania, które odbywa się w systemie stworzonym na potrzeby firmy, pracownicy dbają też o jakość danych zamieszczanych w naszym serwisie, dzięki czemu Prisjakt stał się wyraźnie rozpoznawalnym serwisem w wielu krajach. Poza Agentami, którzy zajmują się indeksowaniem i dbaniem o jakość danych, część osób w naszym departamencie pracuje na odrębnych stanowiskach, których charakterystyka wiąże się z bardziej zaawansowanymi obowiązkami.

W krakowskim oddziale pracujemy w trzech teamach. Są to Alpha, Beta oraz Gamma. Podział ten wynika ze zróżnicowania kategorii produktów, które stanowią materiał naszej pracy. Drużyna Alpha zajmuje się produktami z szeroko pojętych kategorii elektroniki użytkowej, są to przede wszystkim komputery, tablety, aparaty, kamery, konsole, gry komputerowe, oprogramowanie oraz akcesoria. Team Beta odpowiedzialny jest za takie kategorie produktów jak odzież (głównie sportowa), obuwie, torby, plecaki, akcesoria sportowe, suplementy diety czy kosmetyki. Ostatni team, Gamma, pracuje na bazie danych, w której znaleźć można między innymi sprzęt AGD, meble, sprzęt muzyczny czy nawet opony samochodowe.

Prisjakt dba nie tylko o jakość danych. Ostatecznie, dane te są przecież efektem naszej pracy! Dlatego przychodzimy do biura z uśmiechem na twarzy, spotykamy w nim przyjaznych ludzi, z którymi zawsze można w miłej atmosferze porozmawiać o sprawach ważnych i mniej ważnych. Również po godzinach pracy. W wolnej chwili, jeśli tylko ktoś ma na to ochotę, można posilić się świeżymi owocami dostarczanymi co tydzień, czy napić się dobrej, świeżo mielonej kawy, która najlepiej smakuje w naszym ulubionym Chill-Out Roomie!